Jaunumi

Pieejams video kurss "Dārza projektēšana ar AutoCAD"

Video cikls, kurš ātri iemācīs kā izveidot apstādījumu plānu programmā AutoCAD. Vienkāršs un saprotams kurss apgūstot AutoCAD no pamatiem. Ja vēlaties iemācīties projektēt dārzus 2d vidē, šī ir unikāla iespēja, ko izmantot aizgūstot labākos prakses piemērus no mūsu pieredzējušajiem ainavu arhitektiem.

AutoCAD ir pasaulē populārākais rasēšanas rīks, kuru izmanto ainavas, arhitektūras, interjera, inženierkomunikāciju un detaļu projektēšanā. Mūsu video kursu cikls sniedz nepieciešamās zināšanas, kā izmantot šo programmu lai ikviens dārza mīļotājs var ātri un ērti izstrādāt apstādījumu plānu savām rokām.

Šis kurss ir izveidots tematiski tā, lai kursants spētu patstāvīgi izveidot apstādījumu plānu uz topogrāfijas vai skices. Pie mums katru dienu griežas cilvēki ar palīgā saucieniem, lai mēs publicētu visas iespējamās programmas, kurās ir iespējams veikt grafisku augu uzskaiti. Un mēs radījām video kursu cikli – Dārza projektēšana ar AutoCAD. “Nav būtiski ar kuru AutoCAD versiju Jūs strādājat, svarīgākais, ka Jūs vispār strādājat ar AutoCAD” saka lekciju autors, Aleksandrs Beļikovs. “AutoCAD ir smaga programma, sevišķi, ja runa iet par trijām dimensijām. Ir ļoti vienkārši apmaldīties pat visparastākajās funkcijās, ja neizproti programmas darbības mehānismu”.

Ar lektoru sniegtajām video konsultācijām, jau pirmie studenti ir pilnvērtīgi apguvuši šo kursu bez aizķeršanās. Un ja arī Jūs vēlaties iemācīties projektēt dārzu, Jums ir tāda iespēja. Mūsu lekcijās tiek izmantots AutoCAD LT 2018, kuram ir tikai divu dimensiju atbalsts, jo šajā lekciju ciklā trīs dimensijas netiek apskatītas. Jau ar divām dimensijām pilnīgi pietiek, lai nostiprinātu zināšanas un pamatus sapņu dārza radīšanā. Veidosim dārzus skaistus!

Nepieciešama palīdzība?