Jaunumi

Vulpes izveido sadarbību ar dizaina salonu Br.ook

Br.ook ir dizaina birojs, kas nodarbojas ar interjera arhitektūras un dizaina pakalpojumiem. Biroja kompetence aptver funkcionālu, lietotājam atbilstošu plānojumu izstrādi un laikmetīga dizaina risinājums, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus.

Attīstot projektus no koncepcijas līdz realizācijai, mēs pievēršam uzmanību katrai sīkākajai detaļai. Mūsu kā dizaineru uzdevums ir ne tikai radīt vides funkcionalitāti un estētiku, bet arī palīdzēt attīstītājam paredzēt projekta izmaksas un novērst neparedzētas kļūdas realizācijas procesā.

Br.ook vadošās dizaineres ir Baiba Rūķe un Ligita Breģe. Viņas pārstāv jaunu daudzsološu dizaineru paaudzi, bet jau ir ieguvušas ievērojamu pieredzi gan vietējos, gan starptautiskos projektos, ko apliecina arī sasniegumi dizaina konkursos. Tieši šī starpdisciplinārā dizaina pieredze ir tā, kas ļauj katru projektu risināt radoši un jēgpilni, radot augstu pievienoto vērtību. Mēs ticam, ka savstarpējā sadarbība cels ne tikai izglītības līmeni, bet arī palīdzēs ikvienam realizēt sapni par kvalitatīvu interjeru.

Vairāk lasiet:

www.brook.lv
www.facebook.com/ brookinteriordesign

Nepieciešama palīdzība?