Dārza projektēšana ar AutoCAD

Ievads

Vienkāršs un saprotams kurss darbam ar AutoCAD. Ja vēlaties iemācīties projektēt dārzus 2d vidē, šī ir unikāla iespēja, ko izmantot aizgūstot labākos prakses piemērus no mūsu pieredzējušajiem ainavu arhitektiem.

Fundamentāls kurss iesācējiem darbam ar jebkuru AutoCAD versiju. Rasēšanas pamati, noformēšana, izmēru izlikšana, specifikācijas tabulas un citas noderīgas pamatlietas darbam ar AutoCAD. Lekciju cikls piedāvās visas nepieciešamās AutoCAD pamatfunkcijas, lai jebkurš no nulles spētu uzzīmēt daļēju apstādījumu projektu. Šo lekciju laikā piedāvāsim Jums tikai pašas nepieciešamākās lietas no AutoCAD, kuras pasniegs ainavu arhitekts  – Aleksandrs Beļikovs. Ja vēlaties iemācīties rasēt divās dimensijās un saprast, kā top rasējumi – šis kurss ir domāts Jums.

Lekciju tematika:

  1. Instalācija. Kā uzinstalēt AutoCAD? Licences aktivizēšana;
  2. Darba vides sagatavošana, rīkjoslas, efektu pārvaldīšana, atšķirības starp versijām;
  3. Darbs ar rasējumu. Skices ienešana, Darbs ar skici. Instrumentu logi. Līnijas, biezumi, palīglīnijas, stilistika, krāsas un properties logs;
  4. Specifikācijas, darbs ar izmēriem, tekstiem un tabulām, automātiskie aprēķini;
  5. Apstādījumu projektēšana un nospraušana. Gatavu bloku izmantošana, iekrāsošana (hatch), īpašības;
  6. Piezīmes, rakstlaukumi, griezumi, detalizētās specifikācijas un mērogošana, tekstu un izmēru parametrizācijas, stili;
  7. Drukāšanas nianses, druka uz PDF dokumentu, attēlu un objektu ievietošana, xref faili, bloki un darbs ar blokiem;


AutoCAD ir pasaulē populārākais rasēšanas rīks, kuru izmanto ainavas, arhitektūras, interjera, inženierkomunikāciju un detaļu projektēšanā. Mūsu video kursu cikls sniedz nepieciešamās zināšanas, kā izmantot šo programmu lai ikviens dārza mīļotājs var  izstrādāt apstādījumu plānu savām rokām – uzklausot profesionālus padomus.

CENA
30 € /mēn.
Kursa sarežģītība 4 / 12
Nodarbību saraksts
1. nodarbība (acadd)
2. nodarbība (acadd)
3. nodarbība (acadd)
4. nodarbība (acadd)
Nepieciešama palīdzība?