Jaunumi

Pieejams video kurss "SketchUp Interjera Dizaineriem"

Šī gada 1. janvārī esam publicējuši video kursu ciklu – SketchUp Interjera dizaineriem. Sešu lekciju ciklā pedāvājam mūsu abonentiem strātāt ar reālu projektu – Valdemāra pasāžas mansarda telpas labiekārtojumu pārvēršot to par studio tipa ekspozīcijas zāli. Visu lekciju laikā strādāsim ar arhitektūras detaļām, kuras nepārtraukti mijas ar interjeru paspilgtinot izvēlēto mākslas stilu.

Mūsu uzdevums ir iemācīt kursantiem ar kādiem līdzekļiem var izveidot 3d modeli un kā to labiekārtot uzklausot nozares profesionāļus. Tieši profesionāļu padomi, ļauj kursantiem labāk izprast telpiskumu un gaismas spēli. Telpas labiekārtošana nav tikai dīvāns telpas vidū! Mums vienmēr ir jābūt pamatojumam un idejai, kapēc tam tur ir jāatrodas.

Izveidot 3D modeli nav grūti. Mēs dalamies ar savu pieredzi, kuru esam krājuši jau vairāk nekā 10 gadus. Mēs ceram, ka sniegtās zināšanas palīdzēs arī citiem apjaust, ka 3D projektēšana spēj aizraut. SketchUp interjera dizaineriem nebūs izņēmums. Ir tūkstošiem variantu kā telpā izkārtot 15 mēbeles. Un šis video cikls - ir precīzs stāsts par šo!

Nepieciešama palīdzība?