Par mums

Esam 100% Latvijas uzņēmums, kas piedāvā video un klātienes lekcijas dažādās 2d un 3d nozarēs. Mūsu talantīgie komandas biedri spēja novest šo ideju līdz baudāmam rezultātam un 2017. gadā piedāvāt Latvijas auditorijai pirmos, attālinātos video kursus latviešu valodā. Esam speciālisti savā jomā un pārstāvam pilnīgi visas 2d specialitātes. Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 200 datorprogrammu ar kurām vēlamies Jūs iepazīstināt caur mūsu vietni.

Komanda

Mūs komandu veido pieredzējuši pasniedzēji, kas strādā savā nozarē jau vairāk kā 12 gadus. Esam lasījuši lekcijas lielākajās Latvijas augstskolās un universitātēs. Konsultējam vadošas Latvijas mēbeļu industrijas, arhitektūras, 3d modelēšanas, web izstrādes un ainavu arhitektūras uzņēmumus. Vulpes.lv idejas autori ir Aleksandrs un Ilze Beļikovi.

Mūsu ambīcijas

Mūsu ambīcijām nav robežu un mēs neapstāsimies tikai pie viena mērķa. Mēs vēlamies paplašināt kursu klāstu, sniedzot zināšanas kā profesiju, tā neprofesiju speciālistiem, tādā veidā neierobežojot mūsu auditoriju.

Mēs vēlamies piedāvāt kursus jebkuram, par ļoti pieņemamu cenu, pie tam, dažus kursus nodrošinām bezmaksas! Kapēc mēs to daram? Mūsu pieredze un zināšanas, kuras esam ieguvuši palīdzot cilvēkiem realizēt viņu projektus, mājas un dārzus, rada aizvien lielāku vēlmi dalīties ar šo prieku ar citiem. Mēs ticam, ka jebkurš cilvēks, pielietojot fantāziju var sasniegt to, par ko jau sen ir sapņojis. Jo jebkurā no mums slēpjas sapnis, par neizsapņotu profesiju! Un kurš zina, iespējams tieši mēs palīdzēsim izsapņot šo sapni!

Šobrīd, mēs spējam nodrošināt kursus tikai latviešu valodā un pamazām audzējam muskuļus, lai padarītu produktu sortimentu maksimāli plašu. Jau pavisam drīz piedāvāsim arī AutoCAD, 3DMax, Photoshop, Illustrator un Animate CC kursus.

Nepieciešama palīdzība?