Privātuma politika

Personas datu aizsardzības noteikumi attiecībā uz Vulpes

Mēs kārtīgi sekojam un rūpējamies par mūsu interneta vietnes apmeklētāju personas datu drošību un konfidencialitāti, katru reizi apmeklējot vulpes.lv vietni. Lietošanas noteikumi un Personas datu aizsardzības noteikumi sniedz pilnīgu izskaidrojumu attiecībā uz to, kādā veidā tiek aizsargāti personas dati vai jebkāda cita informācija, kas mums tiek iesniegta.

Kā mēs apkopojam informāciju?

Mēs apkopojam sekojošu juridisko informāciju:

  • uzņēmuma nosaukums;

  • e-pasts vai tālrunis;

Mēs apkopojam sekojošu fiziskās personas informāciju:

  • vārds;

  • telefona numurs vai e-pasts;

Informācija var tikt apkopota un apstrādāta šādos gadījumos:

  • ja apmeklējat mūsu mājaslapu vai izmantojat jebkādus citas darbības un resursus mūsu interneta vietnē;

  • ja aizpildāt pieteikumu vai formas, kas pieejamas mūsu mājaslapā;

Kā mēs izmantosim informāciju?

Jūs piekrītat, ka informācija, ko Jūs mums sniedzat, tiks reģistrēta elektroniski un var tikt izmantota šādiem mērķiem:

  • lai sazinātos ar Jums;

  • lai sniegtu konsultāciju un iepazīstinātu jūs ar jaunumiem;

  • lai sniegtu maksimāli precīzu informāciju attiecībā uz kursu vai izglītības kvalitāti;

Jebkurš pieteikums, ko iesniedzat mūsu interneta vietnē vai mūsu personālam, ļauj mums izmantot Jūsu sniegto informāciju attiecībā uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Visi dati, kurus Jūs esat sniedzis, var tikt izmantoti, lai nodrošinātu savstarpējo saistību izpildi. Gadījumā, ja interneta vietnē tiek veiktas kādas izmaiņas vai uzlabojumi, Jūsu informācija var tikt izmantota, lai paziņotu par izmaiņām vietnē. Mēs varam sazināties ar klientiem saistībā ar produktiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar jebkādiem klienta iepriekš izmantotajiem pakalpojumiem mūsu interneta vietnē. Mēs nenododam klientu datus trešajām personām un izmantojam visu informāciju savstarpējai komunikācijai.

Sīkdatnes (“cookies”) lietošana

Pastāv gadījumi, kad mēs varam izmantot sīkdatnes, lai apkopotu informāciju attiecībā uz mūsu mājas lapas pakalpojumu statistiskiem rādītājiem. Jebkāda apkopotā informācija nesaturēs identificējošus datus. Mēs varam apkopot informāciju par Jūsu ikdienas interneta lietošanas paradumiem ar sīkdatnes failu palīdzību. Jebkurā pārlūkprogrammā ir iespējama sīkdatņu izslēgšana. To iespējams noņemt/iztīrīt, izdzēšot tās no pārlūkprogrammas izvēlnes. Sīkāka informācija par sīkdatnēm atrodama sadaļā “sīkdatņu politika”.

Personas datu apstrādāšana un nodošana

Mēs nekādā gadījumā neatklājam Jūsu personīgo informāciju mūsu saistītajām sabiedrībām nodrošinot to, ka personas datu glabāšanas un drošības pasākumu nosacījumus izmantojam tikai vulpes.lv nolūkos.

Personas datu uzglabāšana

Apkopoto datu nosūtīšanai mēs varam izmantot ierīces, kas atrodas ārpus Eiropas ekonomikas zonas. Šīs datu vietnes tiek izmantotas Jūsu informācijas uzglabāšanai vai apstrādāšanai. Informācija, kuru mēs koplietojam ārpus Eiropas ekonomikas zonas, var tikt koplietota ar personālu, kas nodrošina minēto datu apstrādi un uzglabāšanu. Iesniedzot Jūsu datus lietošanai, Jūs sniedzat piekrišanu šādai datu nodošanai un uzglabāšanai. Informācija tiek uzglabāta drošos datu centros un Jūsu drošībai visi transakciju dati tiek šifrēti.

Informējam, ka datu nosūtīšana tiešsaistē nav pilnīgi droša, mēs nevaram garantēt datu pilnīgu aizsardzību un drošību, taču nodrošinām visu iespējamo pasākumu veikšanu, lai aizsargātu mums elektroniski atsūtīto informāciju. Jūs esat atbildīgs par jebkādu datu elektronisku nosūtīšanu.

Vulpes.lv uzglabā informāciju 24 mēnešus, pēc tam tā tiek dzēsta no serveriem un datu bāzes.

Saites uz trešo personu interneta vietnēm

Mūsu mājas lapā var tikt uzrādītas saites uz trešo pušu interneta vietnēm. Šīm trešo pušu interneta vietnēm ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, kam Jūs piekrītat, apmeklējot attiecīgo interneta vietni. Mēs neesam atbildīgi un neuzņemamies atbildību par trešo pušu interneta vietnēm un tajās attēlojamo saturu.

Informācijas pieejamība

Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, mūsu pienākums ir atklāt Jums informāciju par to, kādi dati par Jums ir mūsu rīcībā, kā arī par tām fiziskajām vai juridiskajām personām, kuras noteiktā laikposmā no mums ir pieprasījušas un saņēmušas informāciju par Jums, izņemot likumā noteiktus izņēmumus. Jums ir tiesības uz bezmaksas pieeju minētajai informācijai, taču ne biežāk kā divas reizes gadā. Gadījumā, ja Jūs mums pieprasīsiet šo informāciju biežāk nekā divas reizes gadā, mēs to nodrošināsim par atlīdzību, kuras apmērs būs tāds, lai segtu mums ar šīs informācijas nodrošināšanu radītās izmaksas. Lūdzam informācijas pieprasījuma iesniegšanai izmantot zemāk minēto kontaktinformāciju: vulpes@vulpes.lv

Sazināšanās ar Jums

Apmeklējot šo interneta vietni un iesniedzot tajā savus personas datus un kontaktinformāciju, Jūs piekrītat mūsu komerciālo paziņojumu saņemšanai Jūsu elektronisko sakaru līdzekļos. Mūsu komerciālie paziņojumi var saturēt atlaižu kuponus, bezmaksas nodarbības un citus bonusus.

Sazināšanās ar mums

Lūdzam sazināties ar mums saistībā ar jautājumiem, pieprasījumiem vai komentāriem attiecībā uz šiem Personas datu aizsardzības noteikumiem, rakstot uz e-pastu vulpes@vulpes.lv vai zvanot pa tālruni +371 26356053. Personas datu aizsardzības noteikumi ik pa laikam tiek atjaunoti, tāpēc iesakām pēc kāda laika iepazīties ar tiem atkārtoti. Atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteikumiem šajā vietnē apkopoto datu pārzinis un operators ir vulpes.lv. Ja Jums rodas jautājumi saistībā ar apmaksas kārtību un lekciju kvalitāti, lūdzam iepazīties ar noteikumiem sadaļā – Kursu abonēšana.

Autortiesības

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti vairāku autoru radītie darbi. Balstoties uz autortiesību likumu mūsu pienākums ir ievietot atsauces par autora izstrādāto oriģinālsaturu un vai radīto darbu. Visi vulpes.lv radītie darbi tiek aizsargāti ar autortiesībām. Visi izstrādātie darbi un komponenti var tikt ierobežoti un limitēti, kā arī gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot mūsu komponentus savos darbos, ir nepieciešams ievietot atsauci uz mūsu mājaslapu vai autoru.

 

*Šī privātuma politika pēdējo reizi atjaunota: 2022. gada 25. Oktobrī.

 

Nepieciešama palīdzība?