Kursu abonēšana

Abonēt kursus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai reģistrētos portālā vulpes.lv jums ir nepieciešams funkcionējošs e-pasts uz kuru mēs nosūtīsim autorizācijas saiti ar kuras palīdzību jūs varēsiet reģistrēties mūsu sistēmā!

Profila izveide

Izveidot savu profilu iespējams vairākos veidos:

  • caur sadaļu – mans konts, (atrodas lapas augšējā labajā stūrī) aktivizējot saiti reģistrēties!

  • caur sadaļu – kursi, kas automātiski novirzīs jūs uz autorizācijas lapu.

Izveidojot profilu, mums ir nepieciešams pārliecināties, ka jūs esat fiziska vai juridiska persona, tāpēc reģistrējoties, datubāzē saglabājam sekojošu informāciju par jums:

  • e-pasts;

  • vārds; (juridiskām personām jāvada SIA, A/S, IK u.tml.)

  • uzvārds; (jurisikām personām, uzņēmuma nosaukums, piemēram, Vulpes)

  • parole (šifrētā veidā).

Pēc profila izveidošanas uz jūsu epastu tiks nosūtīts sistēmas ziņojums par veiksmīgu reģistrāciju. Šajā e-pastā mēs nosūtam arī verifikācijas saiti, pēc kuras aktivizēšanas jūsu profils kļūst aktīvs! Tikai pēc veiksmīgas verifikācijas Jūs varēsiet autorizēties mūsu sistēmā un abonēt sev tīkamos video kursus.

Reģistrēto lietotāju autorizācija

Reģistrētie lietotāji autorizējas caur reģistrācijas lapā norādīto e-pastu un paroli. Gadījumā, ja esat pazaudējis paroli, to iespējams atjaunot caur šo saiti vai rakstot mums uz vulpes@vulpes.lv! Vai izmantot jautājumu formu.

Visus reģistrētos lietotājus mūsu sistēma, parasti apstrādā 12h laikā no reģistrācijas brīža.

Kursu abonēšana

Kursu abonēšana notiek caur sadaļu kursi. Izvēlieties sev interesējošo kursu un aktivizējiet to ar pogu - sākt apmācību! Ja šis kurss jums nav abonēts, sistēma automātiski brīdinās ar paziņojumu, ka: “Šis kurss, Jums nav abonēts! Vai vēlaties abonēt šo kursu uz 30 dienām?”! Jums ir jāpievieno kurss grozam. Pēc pievienošanas, jūsu profila lapā jānospiež pogu "abonēt"! Pēc šīm darbībām uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Video kursu cenai tiek pievienots pievienotās vērtības nodoklis 21% apmērā. Tikai pēc rēķina apmaksas, Jūs saņemsiet piekļuves video saturam.
 

Abonamenta statusam Jūs varat sekot līdzi sadaļā “Jūsu abonaments/aktīvie kursi/termiņš:” autorizējoties sistēmā ar savu e-pastu un paroli. Gadījumā, ja rodas kādas neskaidrības sazinieties ar mums izmantojot mūsu jautājuma formu vai rakstot uz e-pastu vulpes@vulpes.lv, vai sazinoties pa tālruni: +371 26356053!

Nepieciešama palīdzība?